Firma ICA POLSKA

od kilkunastu lat specjalizuje się w dystrybucji, produkcji i sprzedaży profesjonalnych produktów przemysłowych do drewna takich jak lakiery, impregnaty, bejce, oleje, patyny itp. W ostatnich latach naszą ofertę wzbogaciliśmy o specjalistyczne kleje, narzędzia do obróbki drewna, urządzenia lakiernicze, akcesoria meblowe, materiały ścierne oraz naturalne i modyfikowane okleiny.
Wysoka jakość produktów i ich szerokie zastosowanie przyczyniło się do dynamicznego rozwoju firmy. Efektem tego jest kilkanaście oddziałów na terenie całej Polski oraz spółki na Ukrainie, w Mołdawii, Kazachstanie i Rosji.
Misją firmy jest przekazywanie klientom najlepszych rozwiązań w zakresie technologii oferowanych produktów, jak również wychodzenie naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom klientów i rynku.

Przez te wszystkie lata nasze wyroby  dedykowane były do użytku przemysłowego. Był to dla nas czas wielu doświadczeń i zdobywania wiedzy w bardzo wymagającym sektorze przemysłowym. Teraz tę wiedzę i doświadczenie wykorzystaliśmy do stworzenia produktów pod nową marką -COLORIT DREWNO  przeznaczoną specjalnie dla klienta indywidualnego.

Marka COLORIT DREWNO

to cała  gama specjalistycznych produktów do ochrony, dekoracji i pielęgnacji powierzchni drewnianych,  zarówno wewnątrz domu jak i na zewnątrz. W naszej ofercie znajdują się  produkty tradycyjne takie jak: impregnat, lakierobejca, bejca, lakier czy  farba,  jak również oleje, woski, patyny itp. Produkty te zostały stworzone z dbałością o ich jakość, innowacyjność, zgodnie z najnowszymi trendami,  aby zapewnić  skuteczną ochronę drewna, jego pielęgnację i dekorację.
Zastosowanie wysokiej jakości surowców i nowoczesnych technologii, wykorzystywanych w produkcji przemysłowej gwarantuje najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Naszym celem jest tworzenie wyrobów innowacyjnych, bezpiecznych dla człowieka i środowiska naturalnego.
Produkty marki COLORIT DREWNO pozwolą podkreślić szlachetność drewna i zachować jego naturalne piękno na długie lata.