Firma ICA POLSKA

od kilkunastu lat specjalizuje się w dystrybucji, produkcji i sprzedaży profesjonalnych produktów przemysłowych do drewna takich jak lakiery, impregnaty, bejce, oleje, patyny itp. W ostatnich latach naszą ofertę wzbogaciliśmy o specjalistyczne kleje, narzędzia do obróbki drewna, urządzenia lakiernicze, akcesoria meblowe, materiały ścierne oraz naturalne i modyfikowane okleiny.
Wysoka jakość produktów i ich szerokie zastosowanie przyczyniło się do dynamicznego rozwoju firmy. Efektem tego jest kilkanaście oddziałów na terenie całej Polski oraz spółki na Ukrainie, w Mołdawii, Kazachstanie i Rosji.
Misją firmy jest przekazywanie klientom najlepszych rozwiązań w zakresie technologii oferowanych produktów, jak również wychodzenie naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom klientów i rynku.

Przez te wszystkie lata nasze wyroby  dedykowane były do użytku przemysłowego. Był to dla nas czas wielu doświadczeń i zdobywania wiedzy w bardzo wymagającym sektorze przemysłowym. Teraz tę wiedzę i doświadczenie wykorzystaliśmy do stworzenia produktów pod nową marką -COLORIT DREWNO  przeznaczoną specjalnie dla klienta indywidualnego.

Marka COLORIT DREWNO

to cała  gama specjalistycznych produktów do ochrony, dekoracji i pielęgnacji powierzchni drewnianych,  zarówno wewnątrz domu jak i na zewnątrz. W naszej ofercie znajdują się  produkty tradycyjne takie jak: impregnat, lakierobejca, bejca, lakier czy  farba,  jak również oleje, woski, patyny itp. Produkty te zostały stworzone z dbałością o ich jakość, innowacyjność, zgodnie z najnowszymi trendami,  aby zapewnić  skuteczną ochronę drewna, jego pielęgnację i dekorację.
Zastosowanie wysokiej jakości surowców i nowoczesnych technologii, wykorzystywanych w produkcji przemysłowej gwarantuje najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Naszym celem jest tworzenie wyrobów innowacyjnych, bezpiecznych dla człowieka i środowiska naturalnego.
Produkty marki COLORIT DREWNO pozwolą podkreślić szlachetność drewna i zachować jego naturalne piękno na długie lata.

Firma ICA POLSKA Sp. z o.o., producent marki Colorit Drewno poszukuje studentów do pracy w charakterze Prezentera w sieci marketów Castorama na terenie całej Polski. Przewidywany okres przeprowadzania prezentacji produktów na terenie Polski.

Wymagania:

  • komunikatywność
  • rzetelność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@colorit.pl Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV na potrzeby prowadzonej rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)”.